Uudised

Teeme Ära 05. mai Gerli.Korol


Taaskord ülitegus päev. Meie kooli lapsed on parimad. Pesime maha roppused bussijaamas. Jalgpalliväravatele panime võrgud,et lastel toredam palli mängida oleks. Prügi korjasime taaskord palju.Oli pakendeid, paberit, suitsukonisid ja palju muud. Kõige tipuks oli keegi metsa alla viinud oma värvipurgid ja -ämbrid. Selle peale ütlesid lapsed, et kes küll nii loll on, et viib värvid metsa.

Kooli lähiümbrus sai taaskord palju puhtamaks. Aitäh tublidele koristajatele.

Taaskord ülitegus päev. Meie kooli lapsed on parimad. Pesime maha roppused bussijaamas. Jalgpalliväravatele panime võrgud,et lastel toredam palli mängida oleks. Prügi korjasime taaskord palju.Oli pakendeid, paberit, suitsukonisid ja palju muud. Kõige tipuks oli keegi metsa alla viinud oma värvipurgid ja -ämbrid. Selle peale ütlesid lapsed, et kes küll nii loll on, et viib värvid metsa.

Kooli lähiümbrus sai taaskord palju puhtamaks. Aitäh tublidele koristajatele.