Õppetöö

Filtreeri

Kõik Kool Tugiteenused

Ametikoht
 

Ain Kauler

töö- ja Tehnoloogiaõpetus
ain.kauler@kernukool.ee

Vastuvõtuaeg:

N 12:30 - 13:15

Reet Lehtmaa

väikeklassi õpetaja
reet.lehtmaa@kernukool.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel õpetajaga

Tiina Lorents

matemaatika
tiina.lorents@kernukool.ee

Vastuvõtuaeg:

T, K, N, R kell 08.00-08.30, vajadusel kokkuleppel peale tunde

Epp Teekivi

tööõpetus
robootika
epp.teekivi@kernukool.ee

Vastuvõtuaeg:

E kokkuleppel õpetajaga

Reet Noormaa

inglise keel
reet.noormaa@kernukool.ee

Vastuvõtuaeg:

K eelneval kokkuleppel

Tiina Nurmela

vene keel
loodusõpetus
inimeseõpetus
tiina.nurmela@kernukool.ee

Vastuvõtuaeg:

E 13.15-14.00 ja kokkuleppel õpetajaga enne tundide algust

Pille Piho

eesti keel
ajalugu
kirjandus
IV, V klassijuhataja
pille.piho@kernukool.ee

Vastuvõtuaeg:

eelneval kokkuleppel iga päev

Sirje Raud

käsitöö
kehaline kasvatus
sirje.raud@kernukool.ee

Vastuvõtuaeg:

K 14.00-14.45

Ruth Riiv

algõpetus
kunst
I, II, III klassijuhataja
ruth.riiv@kernukool.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel õpetajaga

Kaiti Kirsipuu

haridusliku erivajadusega õpilase õppe koordineerija
kaiti.kirsipuu@kernukool.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev
Reede

Kadri Mölder

logopeed
kadri@elu.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev
Teisipäev

Ivita Aadli

psühholoog
ivita.aadli@sauevald.ee

Vastuvõtuaeg:

Neljapäeval