Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Lasteaed Õpetajad Töötajad Koolipidaja Järelvalve

Ametikoht
 
Juhtkond (4)

Jaanus Kallion

Direktori kt
+372 53491082
jaanus.kallion@kernukool.ee


Kati Raju

Pikapäevarühma õpetaja
Huvijuht
+372 53987087
kati.raju@kernukool.ee


Gerli Korol

Abiõpetaja
Pikapäevarühma õpetaja
gerli.korol@kernukool.ee


Kaiti Kirsipuu

Haridusliku erivajadusega õpilase õppe koordineerija
kaiti.kirsipuu@kernukool.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev
Reede
Lasteaed (6)

Heli Kauler

Õpetaja


Urve Rõõm

Õpetaja


Katri Pihlakas

Õpetaja


Anne Kolmrist

Assistent


Jaana Kuusk

Õpetaja abi


Annika Kolmrist

Assistent

Õpetajad (10)

Ain Kauler

Töö- ja Tehnoloogiaõpetus

Vastuvõtuaeg:

N 12:30 - 13:15

Jaan Vaidla

Muusika


Pille Piho

Algõpetus

Vastuvõtuaeg:

eelneval kokkuleppel iga päev

Reet Lehtmaa

Väikeklassi õpetaja

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel õpetajaga

Sirje Raud

Käsitöö
Kehaline kasvatus

Vastuvõtuaeg:

K 14.00-14.45

Tiina Lorents

Matemaatika

Vastuvõtuaeg:

T, K, N, R kell 08.00-08.30, vajadusel kokkuleppel peale tunde

Tiina Nurmela

Vene keel
Loodusõpetus
Inimeseõpetus

Vastuvõtuaeg:

E 13.15-14.00 ja kokkuleppel õpetajaga enne tundide algust

Reet Noormaa

Inglise keel

Vastuvõtuaeg:

K eelneval kokkuleppel

Ruth Riiv

Kunst
Algõpetus

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel õpetajaga

Epp Teekivi

Tööõpetus
Robootika

Vastuvõtuaeg:

E kokkuleppel õpetajaga
Töötajad (2)

Kadri Mölder

Logopeed
kadri@elu.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev
Teisipäev

Ivita Aadli

Psühholoog
ivita.aadli@sauevald.ee

Vastuvõtuaeg:

Neljapäeval
Koolipidaja (1)

Saue Vallavalitsus

koolipidaja
679 0180
info@sauevald.ee

Lisainformatsioon: 

Saue linn, Kütise tn 8,
76505

Järelvalve (1)

Haridus- ja Teadusministeerium

haldusjärelvalve
735 0222
hm@hm.ee

Lisainformatsioon: 

Haldusjärelevalvet õppeasutuse õppe- ja kasvatustegevuse õiguspärasuse üle teostab Haridus- ja Teadusministeerium

Munga 18, Tartu 50088

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.