Huvitegevus

Huvitegevus koolis

Palun edaspidi kõik lastega seotud avaldused - lepingud teha keskkonnas ARNO

Lapsevanema esimene valik keskkonnas on õppetasu 0 eurot kalendrikuus ja minimaalselt 15 eurot kalendrikuus teise ja iga järgneva valitud huviringi eest.

Keskkonnas ARNO saate teha avaldusi ja lepinguid ning lepinguid lõpetada kui laps enam huviringis ei käi.

Saue valla munitsipaalkoolide huviringide  õppetasude kehtestamine

Kernu kooli huvijuht on Kati Raju, kati.raju@kernukool.ee. tel 53987087

Kernu Põhikooli õpilastele huviringid 2020/2021.õ.a.

Puidu ja sepistamise huviring

Juhendaja : Ain Kauler

Miks minna? Huviring arendab käelisi oskusi, loovust ja eneseväljendust ning annab rahulolu tehtud tööst koos põnevate teadmiste ja oskustega, seal valmivad praktilised asjad. Ring arendab laste loovust ja käelist tegevust läbi erinevate puidust esemete, mänguasjade meisterdamise ning tehnoloogiliste lahenduste leidmiste. Õpitakse kasutama käsitööriistu puidust esemete valmistamiseks, sealhulgas ka elektrilisi  töövahendeid. Sepatööringis tutvutakse raua töötlemisega. Teeme rauast naelu, sõlgi, küünlajalgu jne.

Keda ootame osalema? 2.− 6. klassi.

Millal toimub? Neljapäeval kell 15.05-16.30 koolis tööõpetusklassis

Palju maksab?  Tasu 15€ kui ei ole lapse esimene valik

Tantsutrenn

Teisipäeviti kell 14.00-15.05 Kernu koolis

MyDance Tantsuklubi  http://www.mydance.ee/

Registreerimine http://www.mydance.ee/tantsugrupid/saue-vald-laagri/kernu-kooli-tg/?fbclid=IwAR2xciss3Cxhkn8i782V-_JBanJxbaj0Cry32G-FuBPOJIFSOLIXlDciAKw

Jalgpallitreening

Juhendaja: Erkki Kuriks, Keila Jalgpallikoolist.

Miks minna? Tugevdab spordiharjumusi. Kui tahad olla julge ja osav ning teha sporti, siis tule mängi jalgpalli!

Keda ootame osalema? 1.−6. klassi.

Millal toimub? Alustab septembris, 2x nädalas teisipäev kell 15.00 ja reede kell 15.00. Sügisel ja kevadel kooli juures staadionil ja talvel Haibas Rahvamajas.

Palju maksab? See ei ole Kernu kooli huviring ja arveldamine käib otse  Keila Jalgpallikooliga.

Haiba Kodutütred ja Noored Kotkad

Rühmajuht: Marite Rõõm

Miks minna? Õppida ja arendada skautlike oskusi ja avardada silmaringi. Meil toimuvad aastas mitmed huvitavad üritused: vastlapäev, suvelaager, sügislaager, talvepäev… Kindlasti kaasnevad ka palju uusi sõpru ja tuttavaid, sest laagrites kohtume teiste rühmade noortega. Samuti toimuvad erinevad meeskonnavõistlused (populaarsemad neist on jüripäev ja luureretk), mis osalejate sõnul on alati huvitavad ja lõbusad olnud. Rühmatundides õpime vajalikke oskusi, et saada erinevates olukordades hakkama (nt orienteeruda, anda esmaabi jne)

Keda ootame osalema? 7-18.aastased noored.Millal toimub? Rühmatunnid kokkuleppel, laagrid ja muud üritused jooksvalt lisanduva info põhjal.

Palju maksab? Rühmatunnid on tasuta. Laagrid tasuta või sümboolse tasu eest.

Kellel huvi või soovite lisainfot kirjutage mulle fb postkasti või meilile mariter89@gmail.com

Palun edaspidi kõik lastega seotud avaldused - lepingud teha keskkonnas ARNO

Saue valla munitsipaalkoolide huviringide  õppetasude kehtestamine

Kernu kooli huvijuht on Kati Raju, kati.raju@kernukool.ee. tel 53987087

Kernu Põhikooli õpilastele huviringid 2020/2021.õ.a.

Puidu ja sepistamise huviring

Juhendaja : Ain Kauler

Keda ootame osalema? 2.− 6. klassi.

Millal toimub? Neljapäeval kell 15.05-16.30 koolis tööõpetusklassis

Palju maksab?  Tasu 15€ kui ei ole lapse esimene valik

Tantsutrenn

Teisipäeviti kell 14.00-15.05 Kernu koolis

MyDance Tantsuklubi  http://www.mydance.ee/

Jalgpallitreening

Juhendaja: Erkki Kuriks, Keila Jalgpallikoolist.

Keda ootame osalema? 1.−6. klassi.

Haiba Kodutütred ja Noored Kotkad

Rühmajuht: Marite Rõõm

Palju maksab? Rühmatunnid on tasuta. Laagrid tasuta või sümboolse tasu eest.