Uudised

Kernu kooli triatlon 2024 31. mai Gerli.Korol

Kernu kooli I triatlon on tehtud!

Oli super äge võistluspäev, mis algas juba hommikul ujumisega Märjamaa ujulas ja jätkus pärastlõunal rattasõidu  ja krossijooksuga kooli metsarajal. Distantsid olid vastavalt õpilaste vanusele erinevad. 1.kl õpilastel tuli ujuda 25m, sõita rattaga 1500m ja joosta 400m. Kes 1.kl õpilastest veel ujuda ei osanud sai seda väikeses basseinis harjutada ja tegi kaasa duatloni võistluse. 2-3.kl õpilastel, kes on juba läbinud ujumiskursuse, tuli ujuda 100m, ratta- ja jooksudistantsid olid samad. 4.-6.kl õpilastel tuli kõigil ujuda 200m, sõita rattaga 3000m ja joosta läbi 1100m pikkune distants.

Lapsed olid kõik super tublid! Iga osaleja sai finišis kaela triatloni läbimise medali. Ja kuigi sellel spordipäeval oli tähtsaim osavõtt, selgusid siiski kooli parimad igas vanuseastmes. Kes ikka esimesena finišijoone ületas, oligi võitja!

1.klassi kiirem oli Riko Kaukver, 2.-3.kl arvestuses saavutas esikoha Tenno Tikenberg.

4.-6.kl tüdrukute parim oli Liandra Mirell Korol üldajaga 23.25; 2.koha võitles kiire rattasõidu ja tubli jooksuga välja Karola Võsa. Tema üldaeg oli 26.13 ning 3.koha saavutas Säde Kessu Korol ajaga 26.28.

4.-6.kl poiste võistlus oli eriti pingeline. Päris väikeste vahedega läksid peale ujumist rattarajale 6.kl poisid Kris ja Art ning 1 minut hiljem Reiko 4.kl ja siis juba järjest kõik teised poisid. Võitjaks tuli seekord Kris Paju, kelle lõppaeg oli 19.04, talle järgnes Art Milatškov ajaga 19.49 ja 3.koha saavutas Reiko Tikenberg ajaga 23.30

Oli tore, kuidas õpilased üksteisele kaasa elasid ja kaaslasi innustasid. Ilm oli ka täiega meie poolt. Soe ja päikeseline spordivaib oli õhus kogu päeva jooksul. Ja kui mõnus oli võistluspäeva lõpus limpsida jäätist, mille huvijuht Kati kuskilt välja võlus!

Tänud ka kõikidele õpetajatele, kes kohtunikena rajal lapsi innustasid. Üheskoos oleme eriti edukad!