Uudised

Jaanuar Kernu koolis 01. veebruar Gerli.Korol


Jaanuaris käisid Kernu kooliperel külas:

Toomas Pranstibel, kes rääkis kooliperele palju põnevat ämblikkudest. Toomasel olid ämblikud kaasa võetud ja õnneks kõik ämblikud, mida lapsed nägid Eestis vabalt ei ela. Lastel oli väga põnev ja nii mõnedki arvasid, et tahaks neid endale koju lemmikloomaks. 

Külas käisid ka Ääsmäe Põhikooli pillimängijad ja rahvatantsijad, kes esitasid väga ilusa muusika- ja tantsukontserdi.

Esmakordselt sattus meie majja Teater Sõber etendusega "Okkaline lugu".  Väga vahva etendus, lapsed jälgisid hoolega ja õpetajatelt kuulsime ainult kiidusõnu. Etendus ei olnud ainult meie kooliperele, vaid meie juurde tulid etendust vaatama ka Varbola kooli- ja lasteaiapere. 

Jaanuaris käisid Kernu kooliperel külas:

Toomas Pranstibel, kes rääkis kooliperele palju põnevat ämblikkudest. Toomasel olid ämblikud kaasa võetud ja õnneks kõik ämblikud, mida lapsed nägid Eestis vabalt ei ela. Lastel oli väga põnev ja nii mõnedki arvasid, et tahaks neid endale koju lemmikloomaks. 

Külas käisid ka Ääsmäe Põhikooli pillimängijad ja rahvatantsijad, kes esitasid väga ilusa muusika- ja tantsukontserdi.

Esmakordselt sattus meie majja Teater Sõber etendusega "Okkaline lugu".  Väga vahva etendus, lapsed jälgisid hoolega ja õpetajatelt kuulsime ainult kiidusõnu. Etendus ei olnud ainult meie kooliperele, vaid meie juurde tulid etendust vaatama ka Varbola kooli- ja lasteaiapere.