Meie lood

2022. aasta EITA auhinna laureaat - Kernu Põhikool 23. september Gerli.Korol

Euroopa innovaatilise õpetamise auhinnaga (EITA) tunnustab Euroopa Komisjon Erasmus+ programmis osalevate koolide õpetajate tööd ja panust.

Põhihariduse kategoorias võidutses Kernu Põhikool. Erasmus+ õpirändeprojekti „Maakooli ümbritseva looduskeskkonna laiaulatuslikum kasutamine õppetegevusteks ning kogukonna kaasamiseks rahvusvahelise kogemuse eeskujul” eesmärk oli innustada õpetajaid õpirände kogemuse kaudu rohkem õuesõpet praktiseerima ning sellist aktiivset ja väljakutseid pakkuvat õpikeskkonda looma, mis sobiks kõigile õpilastele. Projektil oli positiivne mõju väikesele maakoolile, mis on suures omavalitsuses kõige väiksem ja sai osaleda nii mahukas projektis – esindada ja tutvustada rahvusvahelistel kursustel oma riiki, valda ja kooli. Õpirännete tulemusel on tunnid muutunud vaheldusrikkamaks ja õpetajatel on uusi põnevaid ideesid õpetamiseks nii klassis kui õuetingimustes. Õpirännetes Hispaaniasse, Islandile ja Soome osales kuus õpetajat.

Vaata videot Kernu Põhikooli tegemistest!

Erilised tänud õpetaja Reet Noormaale, kes oma põhjalikuse ning kannatlikusega kogu projekti vedas. Ja loomulikult suur tänu kõikidele, kes sellesse samuti panuse andsid.

Palju õnne meile!

Vaata videot Kernu Põhikooli tegemistest!

Palju õnne meile!