Saue valla lasteaedade tantsupäev 22. mai Gerli.Korol

Traditsioonid on aus ja nii ka meil. Taas vanemad lapsed, Männiriisika ja Kuuseriisika rühmast said osa Saue valla suurest tantsupäevast, mis toimus Laagri kooli staadionil. Hommikul, kui lastel juba rahvariided seljas, muutusid nad natuke teistmoodi tähtsaks. Neil oli vastutus hästi käituda ja võimalikult hästi tantsida. Kui proovis veel mõni asi segamini läks, siis peol on meil alati kõik hästi õnnestunud. Nii ka sel korral.

Sel aastal oli kohal 54 rühma erinevatest lasteaedadest ja lapsed arvasid, et vähemalt üle tuhande või veel rohkemgi lapse oli tantsimas. See oli tore pidu!