Tegus kevad lasteaias 16. mai Gerli.Korol

Lasteaias on kevadel toimunud mitmed põnevad üritused.

Volbripäeval lendasid ringi nõiad ja orienteerusid eesotsas peanõid õpetaja Sirjega lasteaia ja kooli ümbruses. Lahendama pidi erinevaid ülesandeid, enne kui sai Blocksbergi mäele pidutsema minna.

Emadepäevaks ootasime emasid lasteaeda pidulikule kontserdile. Lapsed olid laulud hästi selgeks õppinud ja kontsert sulatas kõikide emade ja teiste külaliste südamed. Emad said kingituseks füüsali ja jaapani maitseainete taimed, et neid koos lastega kodus edasi kasvatada.

Õuesõppenädalal toimusid juba traditsiooniks saanud rattapäevad. Nooremad lapsed harjutasid sõitu lasteaia juures, suuremad lapsed käisid õpetaja Sirjega metsas rattakrossi sõitmas.

Õuemängude päeval mängisid õpetajad lastega erinevaid liikumismänge. Männiriisika rühm võttis lapsi hommikuti vastu õues. Hommikusööki söödi samuti õues ja nagu ikka, tegi värske õhk lastele hea söögiisu.

Lasteaias on kevadel toimunud mitmed põnevad üritused.