Veespordipäev 26. mai Gerli.Korol

23. mail toimus Märjamaa ujulas Kernu kooli esimene veespordipäev.

Kavas oli ujumisvõistlus, veeohutuse õppus ja sukeldumise tutvustamine.

Võistlusdistantsideks 25m rinnuli ujumine kõikidele võistlejatele; 50m rinnuli ujumine 5.-6.kl; 50m kombineeritud ujumine (üks ots rinnuli, teine selili) noorematele, 1.-4.kl. õpilastele ja 100m vabalt ujumine 5.-6.kl õpilastele, millest vähemalt 2 otsa tuli ujuda selili. Tulemuste arvestamine toimus mitmevõistlusena, st arvestatati kokku kõikide distantside (vanematel õpilastel 3 distantsi ja noorematel 2 distantsi) ajad.

Kiireimad ujujad nooremate arvestuses olid Reiko Tikenberg, Miia Eenlo ja Eliise Lepik ning vanemate seas Kris Paju, Liandra Mirell Korol ja Agneta Kolmrist.

Veeohutusest olime rääkinud juba teooriatundides, nüüd sai tunnis kuuldu praktiselt läbi teha. See on just praegu, suve ja rannahooaja hakul, väga vajalik. Õpilastel oli võimalus  päästevestiga "vette kukkuda" ja uppujale päästeliini visata.

Kõige lõpus, peale seda kui Eesti Sukeldujate Klubi instruktor Terje Meos oli veidi rääkinud sukeldumisest, oli kolmel, loosiga valitud õpilasel, võimalus ballooniga vee all ära käia.

Oli vahva, hoopis teistmoodi spordipäev kui varasematel aastatel!

Kiitus kõikidele osavõtjatele ja suured tänud õpetaja Sirjele vahva päeva korraldamise eest! Loodame, et sellest saab tore kevadine traditsioon.

23. mail toimus Märjamaa ujulas Kernu kooli esimene veespordipäev.

Kavas oli ujumisvõistlus, veeohutuse õppus ja sukeldumise tutvustamine.

Oli vahva, hoopis teistmoodi spordipäev kui varasematel aastatel!