Talvepäev ja vastlaliug 23. veebruar Gerli.Korol

Õige vastlapäev on küll vaheajal, kuid ega siis vastlaliug tegemata saa jääda. Õuevahetunnis läksid kõik mäele kelgutama ja pikki liuge muudkui tuli ja tuli.

Talvepäev algas teatesuusatamisega, millest võtsid osa kõik koolis olnud õpilased ja 3 õpetajat. Õpilased ja õpetajad jaotati 3 võistkonda. Võistlus oli tasavägine ja enne viimast vahetust ei olnudki veel selge, kes võidab. Kas õpetaja Kati, Gerli või Aini juhitud tiim? Sedapuhku tuli võit tänu just õp Aini tugevatele paaristõugetele nende võistkonnale. Edasi suusavõistlus. Ilmaga väga ei vedanud, aga kurta ka ei saa. Olukord 1,5km rajal ei olnud just kiita, kohati oli rada väga libe, isegi jäine, mõnes kohas palju oksi ja käbisid rajal ees, kuid viimastel sõitjatel sedapuhku vedas, neile oli rada juba väga heaks sõidetud. Medaleid jagati 4 võistlusklassis: 1.-2.kl T ja P ning 4.-6.kl T ja P. Raja parima aja sõitis sedapuhku välja õp Ain, 9,42, aga ega õp Katigi palju alla ei jäänud, aeg 11,42. Tüdrukute hulgas parim!

Nagu “kirss tordil” oli suusavõistlusele järgnenud uisutamine Nõmmel. Bussis jõuti veidi välja puhata ning tund aega uisuplatsil möödus otsekui linnulennul.

Oli super tore ja emotsiooniderikas päev! Tänud talvepäeval osalenud õpilastele ja õpetajatele! Meil on koos on tore ja vahva.

Head koolivaheaega!

Suusatage, uisutage, kelgutage ning nautige lumist talvevaheaega!

Kohtume 7.märtsil.

Head koolivaheaega!

Suusatage, uisutage, kelgutage ning nautige lumist talvevaheaega!

Kohtume 7.märtsil.