Seiklusvõistlus "Välek" 13. mai Gerli.Korol

Reedel 10.mail osalesid meie kooli 6.kl õpilased Ruilas seiklusvõistlusel VÄLEK.

8 kilomeetrisel rajal tuli lahendada väga erinevaid ülesandeid, aga ennekõike kuulata enda kaaslasi ning arvestada nende teadmiste, oskuste ja võimetega. Meeskonnatöö on edu võti.

Sel korral saavutas meie kooli võistkond 3.koha! Palju õnne!

Võistkonda kuulusid Art Milatškov, Kris Paju, Mairon Eenlo, Frederik Saar ja Liandra Mirell Korol.

Suur aplaus neile!

Sel korral saavutas meie kooli võistkond 3.koha! Palju õnne!

Suur aplaus neile!