Saue valla lasteaedade tantsupidu 25. mai Gerli.Korol

Männiriisika lapsed osalesid taaskord Saue valla lasteaedade tantsupeol, mis sellel aastal toimus juba seitsmendat korda Laagri kooli staadionil. Ilm oli mõnusalt soe ja päikseline ning lastel särasid silmad pidulikes rahvusstiilis riietes. Meie tantsisime tantse “Siisik”, “Teretamistants” ja ühistantsu “Mu isamaa armas. » Kui proovide ajal olid lapsed vahel ülemeelikud ja tantsusammud ei tahtnud meeles püsida, siis peol olid kõik väga tublid, tantsisid väärikalt ja tundsid tantsimisest suurt rõõmu.