Õpetajatepäev 06. oktoober Gerli.Korol

Traditsioonide kohaselt tähistasime õpetajatepäeva. Suur aitäh, 5.-6.kl. õpilastele, kes õpetajate eest sel koolipäeva hommikul töö ära tegid. Külalisõpetaja Rauno Tutk, juhendas õpetajate päeva kehalise tundi  Eesti Jalgpalli Liidu kooliprojektiga „Jalgpall kooli!“. Õpilased jätkasid pärast  jalgpalliharjutuste tegemist koolimajas kunstitunniga. Õpetajate pildid kaunistasid koolimaja seinu ning koolipäeva lõpuks avati näitus koos õpetajatele laulmisega.

Kernu kooli ja lasteaiast töökast kollektiivist sai sel aastal Saue valla aasta õpetaja tunnustuse Reet Noormaa. Aitäh, õpetaja Reet! Sa oled meie jaoks väga eriline, oled toonud meie majja palju positiivsust ja me oleme sulle väga tänulikud ERASMUS+ projekti eestvedamise eest.