Ööbimine koolis 24. jaanuar Gerli.Korol

Alles see oli, kui 9.klassi tüdrukud algklassi mudilastele unejutuks muinasjutte ette lugesid. Aeg läheb kiirelt ja viie aasta tagune ööbimine tuli praegustele lõpetajatele ehk kuuenda klassi õpilastele heldimusega meelde. Nii saigi teoks nende unistus seda üritust korrata.

Kõikidel Kernu kooli õpilastel oli võimalus õhtuks ja ööseks koolimajja tulla. Oli see vast vahva õhtu ja müsteeriumit täis öö.

Müüt, kas Kernu koolimajas kummitab,  jäi murdmata ka seekord.

Müüt, kas Kernu koolimajas kummitab,  jäi murdmata ka seekord.