Omadega rabas 07. september Gerli.Korol

Täna oli taaskord teistmoodi koolipäev. KIK projekti raames tutvusime Mukri raba võludega. Kavas oli 2 programmi. 1.-3. klassil „ Saame sõpradeks, mina olen raba“ ning 4.-6.klassil „Elu rabas“. Jõhvikaid, pohli, mustikaid ja sinikaid said õpilased nii näha kui ka maitsta ning vitamiinivarud said tublisti täiendust. Samuti tutvusid õpilased erinevate rabas kasvavate taimedega ning saadi teada, miks kuused rabas ei kasva ja kas rabavett võib juua. Oli tore ja vahva päev looduses.