Männiriisika õppepäev Silma õpikojas 10. mai Gerli.Korol

Männiriisika rühma vanemad lapsed külastasid KIK projekti raames Silma õppekoda, kus läbiti õppeprogramm koduloomade teemal. Looduskooli loomapargis peetakse kanu, kodukitsi ja lambaid. Lastel oli võimalik tutvuda nende pidamisega ning loomi toita. Räägiti loomade välimusest ning sellest, miks inimene erinevaid koduloomi peab. Käisime õppekäigul talus, kus kasvatatakse lihaveiseid. Lapsed said ise kanapesadest mune kokku korjata. Õppeklassis lahendasime erinevaid koduloomadega seotud ülesandeid ja mängisime keskkonnamänge.