Ettelugemispäev 28. oktoober Gerli

Täna oli koolis jälle veidi teisiti kui tavaliselt. Eesti keele õpetajad panid õpilased ette lugema.

Õpetaja Pille võttis asja kokku nii: Eesti Lastekirjanduse Keskuse poolt algatatud 27. ettelugemispäev kandis pealkirja: Minu vanaisa nägi, kuidas kerkis Munamägi ...". Ettelugemispäev oli pühendatud rahvamuistenditele. Alustasime õpilaste esitatud lugudega ajarännakut Suurelt Munamäelt, kust tulime Kernu kadaka juurde. Siit liikusime Tallinna vanalinna tutvuma Vana Toomase ja martsipani valmistamisega Raeapteegis. Vanade lugude jätkuks vaatasime nukufilmi "Mardileib". Kiitus esinejatele ja tänud õpetajatele!