Emakeele nädal 17. märts Gerli.Korol

Emakeelenädalal toimus palju huvitavat.

Alustasime etteütluste, lugemisminutite ning luuletuste lugemisega.

Edasi käisid kooliõpilased Haiba Raamatukogus, kus tuli lahendada ristsõnu ning etteantud sõnadest kokku panna luuletusi.

Samuti võtsid käigu raamatukokku ette Männiriisika rühma lapsed. Nendega loeti raamatuid 'Karujõmmi käpajäljed" ja "Täheraamat". Lapsed tõid kaasa enda joonistusi.

Pisemate lastega Kuuseriisika rühm külastas kooli raamatukogu.

Veel toimus emakeelenädalal Riisipere Kultuurimajas Saue valla lasteaedade emakeelepäevale pühendatud luuletuste lugemine.

Koolilapsed said oma teadmisi näidata eesti keele teemalistele viktoriini küsimustele vastates.

Oli tore ja vahva nädal.

Emakeelenädalal toimus palju huvitavat.

Alustasime etteütluste, lugemisminutite ning luuletuste lugemisega.

Pisemate lastega Kuuseriisika rühm külastas kooli raamatukogu.

Oli tore ja vahva nädal.