Advendiaeg lasteaias 22. detsember Gerli.Korol

Jõuluaega tähistasime lasteaias advendihommikutega.Esimesel advendihommikul etendasid õpetajad Jaana ja Annika lastele näidendi „Päkapikk,kes kaotas mütsi.“ Teisel advendihommikul tegid päkapikud Katrin ja Anne lastega põnevaid katseid. Kolmandal advendil õpetaja Urve arendas toas laste erinevaid meeli ning õues teritasime silma päkapikurajal, mille läbides said lapsed maiustada tee ja piparkookidega. Neljandal advendil pidasime meeles metsloomi ja linde, kellele viisime metsa ja linnumajja süüa. Advendiaja tähistamine lõppes kooli ja lasteaia ühise piduliku jõululõunaga. Lisaks advendihommikutele koostasid õpetajad digitaalse jõulukalendri, milles olid erinevad jõuludega seotud tegevused ja ülesanded.