Õpetajad

      • ain
        Ain Kauler
        poiste töö- ja tehnoloogiaõpetus
      •     kadri mölder         
        Kadri Mölder  
        logopeed                                                                                                                                                    
      • Jaan
        Jaan Vaidla
        muusika
      • kati
        Kati Raju
        huvijuht, V klassijuhataja                                                                                                                                              See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., tel 53987087
      •   
      • Marek
        Marek Männik
        direktor
      • Reet Noormaa
         inglise keel
      •  Ruth Riiv                                                                                                                                                                                                   
        algõpetus, II klassijuhataja, kunstiõpetus               
      •  Nele Maide                                                                                                                                                                                          algõpetus, I ja III klassijuhataja
      •                                                                                                                                                                                                         
      • Pille
        Pille Piho
        algõpetus, IV ja VI klassijuhataja
      • reet2

        Reet Lehtmaa                                                                                                                                                               vene keel

      • Sirje
        Sirje Raud
        kehaline kasvatus, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
      • tiinaL
        Tiina Lorents
        matemaatika
      • TiinaN
        Tiina Nurmela
        loodusõpetus, inimeseõpetus
        • Kaiti Kirsipuu
          haridusliku erivajadusega õpilase õppe koordineerija

Teenindav personal

    • ain2
      Ain Kauler
      remondimees
    • Ylle
      Ülle Lillepuu
      toidu jagaja, koristaja
    • Vahur
      Vahur Raudva
      kinnisvara hooldaja