Talv on võrratu ning on suur rõõm, et suusatunnid toimuvad meil nii koolis kui ka lasteaias. Lausa lust on vaadata suuskadel askeldavaid koolieelikuid, kelledest paljudel juba ka omad suusad olemas on, kooliõpilastest rääkimata. Nemad on suuskadel juba päris osavad. Tänaseks on kooli metsarajale ka korralik klassikarada sisse sõidetud. Tänud Saue vallavalitsusele! Kutsume ka lapsevanemaid kooli rajale suusarõõme nautima.

Kool suusarajal   Lasteaed suusarajal

Suusatamise kõrval on meil aga rõõmusõnumeid ka kergejõustikuhallist. Sel hooajal on meie õpilased väga edukalt esinenud Harjumaa TV10 Olümpiastardi võistlustel. Lausa neljal korral on kooli noorematel poistel olnud asja pjedestalile.

I etapi võistlustel novembris saavutas Marten Virt nooremate poiste kõrgushüppes tulemusega 1.35 I koha. Tema vend, Maerold Virt saavutas tulemusega 1.30 5.koha. Nooremate tüdrukute hulgas tuli  Aleksandra Bekker kõrgushüppes tulemusega 1.20 12.kohale. Arvestades, et võistlemas on 60-70 õpilast, siis on see ka tubli tulemus.

II etapi võistlustel 15.jaanuaril olid vennad Marten ja Maerold taas hoos ning esikolmikus lausa mitmel alal. Teivashüppes saavutas Marten Virt tulemusega 1.80 3.koha ja Maerold Virt tulemusega 1.60 4.koha. Kaugushüppes oli Maerold tulemusega 4.13 4.kohal ja Marten tulemusega 4.03 8.kohal. Eriti edukad olid poisid 60m tõkkejooksus: Marten saavutas ajaga 11,00 II koha ja Maerold ajaga 11,04 III koha. Tüdrukutest oli meie kooli tublim taas Aleksandra Bekker, kes saavutas 60m tõkkejooksus ajaga 11,88 15.koha.

Mais toimuvad TV10 Olümpiastardi III-IV etapi võistlused ning juunis sama sarja mitmevõistlus. Soovime meie sportlastele jätkuvat treeningtahet ja häid tulemusi ka tulevastel võistlustel.

Kehalise kasvatuse õpetaja Sirje Raud

kõrgushüpe   tõkekjooks